70. Sayı

KİM DER Kİ: 70

1 Mins read
70. Sayı

KİM DER Kİ: 70

1 Mins read

2004’den bu yana emek verdiğimiz,  1000 ‘e yakın yazıyla 100’e yakın yazar ağırlayan dergimiz yeni ibaresiyle karşınıza çıkacak bundan sonra, www bir kenara atacağız. Yeni sayılarla, yeni yazarlarla, yeni tasarımla günden güne gelişen, ve genişleyen yapısıyla sizlerle birlikte olacağız.

YENİ İÇİN NELER YAPTIK?

Fikirlerimizin ve ürettiklerimizin yayılması için, sosyal platformları en etkin şekilde kullanmak üzere hazırlıklar yaptık. Yazı sahiplerini daha ulaşılabilir kıldık.  Yazarın eski yazılarından da haberdar olabilmeniz için yazıdan yazıya geçiş sistemini kolaylaştırdık. Kara kaplı sayfa yapısından bembeyaz, aynı zamanda rengarenk bir görünüme kavuştuk.

Yazarlarımızın daha rahat yazılarını yönetebilmesi için uzun zamandan beri kullandığımız içerik yönetimi WordPress in sürüm güncellemesi ile yazı yazmak daha keyifli hale gelmeye başlayacak. Mevcut güncelleştirmelere ek olarak yazarlarımız yazılarının türüne göre sayfa teması tercih edebilecek. Şiir veya makaleleri aynı şekilde isterlersse gözükmeyecek.

Okuyucularımızla Facebook Fan sayfalarında buluşurken sadece yazarlarımızla iletişim kuracağımız Facebook grubunu aktif hale getirdik. Bu sayede hem kaynaşacağız, hem özeleştirilemizi rahatlıkla gerçekleştirebileceğiz.

YENİ LİKLER BU KADAR MI?

Sürekli geliştirme halinde olacağız bundan sonra, hem altyapı olarak hem de içerik olarak. Yazarlarımızla anlaşabilirsek bundan sonra aylık sayı formatın çıkarak anlık sürekli yenilenen bir içeriğe sahip olacağız.

YENİ MOBİL

Önümüzdeki aylarda Türk E-Dergi’yi mobil cihazlarından okumaya başlayacaksınız. Bu sayede mekan bağımsız, okuma keyfi yüksek bir Türk E-Dergi ile izlediğiniz yazarların yazılarını takip edebilceksiniz.

Yeni sayılarda görüşmek dileğiyle..

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: