Yaz Sonu Bir Başlangıç

Ne sıcak bir yaz ama? Aşırı sıcaklar hepimizi bunaltırken, bir anda sahil kenarlarında ya da havuzlarda buluyoruz kendimizi. Her ne kadar güneş sıcaklığı ile sıkıntılı anlar yaşatsa da şarkılar içimizi biraz olsun ferahlatıyor, gündüzleri kulaklığımızda ya da sahillerde, geceleri ise çeşitli eğlence mekânlarında bizi yalnız bırakmıyor müziğin ritmi. Bırakmasını da istemeyiz doğrusu…

Enerjisi Hiç Bitmiyor

Bu kez bir değişiklik yapıp şuan dinliyor olduğum Deadmau5’tan bahsederek başlamak istiyorum köşemize, pek çok elektronik müzikseverin iyi tanıdığı Kanadalı sanatçı pek yakında yeni bir albüme imza atmaya hazırlanıyor. Kısa aralıklarla bir çok parça ve remix ile elektronik severleri boş bırakmayan Joel, 8 yeni parça ile sevenleriyle buluşacak. Son olarak “Arguru” ve “Clockwork” parçalarını Robbie Rivera eli değdikten sonra piyasaya süren dj durmaksızın yoluna devam ediyor.

Çeşme’den sonra Harbiye!

Çıkardığı her yeni albümü olay olan Tarkan, yeni albümü kapsamında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 27 – 28 – 30 Ağustos akşamları Harbiye, Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesinde olacak. Bu etkinlikler için bilet almak isteyen müzikseverler her zaman olduğu gibi önce Biletix adresine uğrayabilirler. Bu arada kötü bir haber olacak belki fakat Biletixin haberine göre 27-28 Ağustos akşamına biletler tükenmiş durumda…

Şampiyona’ya Sezen’le Başlanır

Malumunuz önümüzdeki hafta başlayacak olan Dünya Basketbol Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağız. Bu büyük organizasyonun Türkiye’de gerçekleşecek olması hepimizi sevindirmiş durumda, ayrı bir sevindirici haber de internet kaynaklı oldu. Şampiyona’nın açılış töreninde Sezen Aksu’nun sahne alacağı açıklandı. Umarız bu güzel açılış haberi gibi Milli Takımımız da ilk rakibi olan Fildişi Sahili’ni yenerek şampiyonaya iyi bir başlangıç yapar.

Çok Az Zaman Kaldı

6 Eylül akşamı gerçekleşecek U2 konseri için geri sayım başlamış durumda. U2 360° Avrupa Turnesi kapsamında gerçekleşecek konsere saat 13.00ten itibaren giriş yapılabilecek. Atatürk Olimpiyat Stadyumunda sahne alacak U2 grubundan önce saat 19.30da sevilen grup Snow Patrol performanslarını sergileyecekler. Konserin başlama saati ise 21.00 olarak belirlenmiş durumda.

Ramazan ayına girdiğimiz şu günlerde herkese hayırlı Ramazanlar diler, müzik dolu günlerin sizinle olmasını temenni ederim. Şimdilik esen kalın sevgili okurlar.

Bir Cevap Yazın