Uzun zamandan beri isteyip de bir türlü fırsat bulamadığınız ya da beklediğiniz fırsatın bir türlü karşınıza çıkmadığı olabiliyor.  Eğer bu konu yazarlık ise; size Türkiye’nin en çok okunmayan ama en çok okunmasını arzuladığımız geniş içerikli sanal dergisi Türk E-Dergi’de yazarlık fırsatı sunuyoruz.

Nasıl Yazarlar Arıyoruz?

Yazarım ama yazacağım konuya ben karar veririm diyen yazarları arıyoruz. Sadece üsluba dikkat edin yeter bizim için.

“Ben çok üretkenim, siz ayda bir dergi çıkartıyorsunuz, bazen yılda bir çıkartıyorsunuz ne yapacağız bu konuda?” diyorsanız.

Sizin gibilerini bulduğumuzda haftalık dergi formatına geçeriz. 🙂 Ama sizin gibi en az 5 kişi olması lazım. Eğer varsa çevrenizde böyle isimler hemen haftalık dergi formatına geçelim.

” Ben yazar olmak değil, dergide başka görevler almak istiyorum.” derseniz.

Başımızın üzerinde yeriniz var,  Türkçe dil bilginiz iyiyse redaktör olabilirsiniz, yazıları siz kontrol ettikten sonra bizler okuyucularımıza sunarız.  Ben Facebook’tan çıkmıyor, twit-lemeden duramıyorum diyorsanız sizi sosyal medya sorumlumuz yapabiliriz. Benim editörlük tecrübem var diyorsanız, sizi editör bir süre sonra genel yayın yönetmeni sandalyesinde görmek isteriz.

“Ben yazamam ama çizerim, çizemem ama çekerim.” derseniz.

Öncelikle Allah çektirmesin 🙂 Eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsanız buna bir çare bulabiliriz. Çizerim derseniz oo canımıza minnet.

“Kardeşim siz kimsiniz?” diye sorarsanız.

Biz seni aramızda görmek istiyen insanlarız. Sen de aramıza katılmak istersen http://www.turkedergi.com/wp-login.php adresini tıkla, kayıt ol. Destek ve Şikayet formu üzerinden isteğini dile getir. Gerisini biz hallederiz.